notification icon
Ne maradj le semmiről! Iratkozz fel értesítéseinkre!

Baba története a repülőtéren

Bejelentkezés  |  Regisztráció  | 2023. Június 7. Róbert
  • EZ A HÍR TERJED A NETEN :

    Alkalmazd ezt a 3 trükköt, hogy nagyobbnak tűnjön egy kicsi szoba
    KACSA VAGY IGAZ?JÁRJUNK UTÁNA EGYÜTT!
  • EZ A HÍR TERJED A NETEN :

    Már az ókori rómaiak is tudták, mi az a marketing: a marketing eredete
    KACSA VAGY IGAZ?JÁRJUNK UTÁNA EGYÜTT!
  • EZ A HÍR TERJED A NETEN :

    Mit csináljak, ha rendszeresen tyúkszemem van?
    KACSA VAGY IGAZ?JÁRJUNK UTÁNA EGYÜTT!

címkék: Elgondolkodtató, Igaz, Külföld

Földre tett baba igaz története!

hirdetes
Baba története a repülőtéren
A mi értékelésünk szerint ez a hír:
Igaz
Szerinted? Olvasd el a cikket és szavazz a lap alján, mit gondolsz erről a hírről, és nézd meg mások véleményét, vagy küldj be információt, képet, véleményt írásban! Vessünk véget a facebook-on terjedő szennyáradatnak, állítsuk meg a kacsa hírek terjedését a közösségi média erejével.

Te is találkoztál már ezzel a képpel a neten? Bejárta a fél világot! Ha megtudod a földre tett baba igaz történetét, akkor neked is megváltozik majd a véleményed!
 

Úgy tűnik, hogy az embert manapság bármiért könyörtelenül elítélhetik. Ez a félelem valósággá változott az Illinois-i Molly Nensing számára, miután egy róla és kisbabájáról (engedély nélkül) készült fénykép futótűzként terjedt el az interneten. A háromgyerekes anyuka egy coloradói reptéren várt az akkor kétéves kislányával, Anastasiával. Ahogy az a képen is látható, Lensing éppen a telefonjával foglalkozik, miközben gyermeke a földön fekszik.

 

Az internetből természetesen előtört az igazságosztó ösztön, és a kép néhány hónappal később az anyuka megszégyenítésének eszközévé vált. Egy, a kérdéses képet tartalmazó bejegyzést a következő idézettel jelent meg a Facebookon: 

Albert Einstein egyszer azt mondta: „Félek attól a naptól amikor a technológia fontosabb lesz,mint a személyes kapcsolattartás.A világon lesz egy generációnyi idióta”.

 

 

A bejegyzést azóta 65 ezerszer osztották meg. Lensing érthető módon személyes sértésnek vette ezt, tartva többek között attól, hogy személyes és munkahelyi ismerősei hogyan fogadják majd ezt az egészet. Lensing nemrégiben kezdett el dolgozni gyermekorvosként, így az interneten terjedő kép akár a munkájában is kerülhetett volna. Elmondása szerint „retteget” attól, hogy kollégái vagy felettesei alkalmatlannak találják majd a gyerekekkel való munkavégzésre.

 

Ismerd meg a földre tett baba valódi történetét, lapozz egyet, a következő oldalon elmondom!

hirdetes
Szavazz, szerinted ez a hír:
Kacsa
Nem bizonyított
Részben igaz
Igaz
Mondd el a véleményed a cikkről, értékeld 1-5-ig!
Átlagos értékelés: 3,67 | Szavazatok száma: 3
hirdetes

Van információd a témáról? Képed, bizonyítékod?
Írd le nekünk, küldd be, megjelentetjük! Kattints ide!


 Oxigént termel a NASA új eszköze

Oxigént termel a NASA új eszköze

2022-11-13

Az oxigén létfontosságú az életbenmaradásunkhoz! A NASA új eszközt fejlesztett a Marson történő oxigén kinyerésére! Mutatjuk ,hogyan termelhető oxigén a Marson!

Budapesten műtötték meg a bangladesi, fejüknél összenőtt sziámi ikerpárt!

Budapesten műtötték meg a bangladesi, fejüknél összenőtt sziámi ikerpárt!

2019-02-15

Megműtötték azt a bangladesi sziámi ikerpárt, akik a fejüknél voltak összenőve. Az operációra Budapesten, január 25-én került sor és a műtét sikeresen zajlott!

NASA közleménye szerint nem csak a fantázia műve az UFÓk létezése

NASA közleménye szerint nem csak a fantázia műve az UFÓk létezése

2022-11-08

Egyre több a megmagyarázhatatlan repülő tárgy az égen. Mi az igazság? Tényleg léteznek ufók vagy mindez egy képzelet szüleménye ami vírusként terjed a világon?


2019-03-12 A tengerbiológusok is meglepődtek, amikor meglátták ezt a tengeri lényt a strandon!

A CNN szerint a lény 2 méter hosszú volt, az UC Santa Barbara rezervátum homokos partján találtak rá. A lény felbukkanása a kaliforniai, ausztráliai és új-zélandi tudósokat is meglepte.

2017-10-02 Egy étterem, ahol sosem azt kapod, amit rendelsz!

Mindig ideges az ember, ha egy étteremben nem a rendelt ételt szolgálják fel neki. De nem ebben az étteremben! Itt sose azt kapod amit rendelsz, mégis imádják ezt a helyet!

2017-10-30 Poloskák a repülőkön

Mikor végre el tudnád foglalni a repülőn a helyedet, de az ülések hemzsegnek a poloskáktól... Sőt! Az egész gép tele volt a bogarakkal! Egy megtörtént eset.

2018-02-25 Tényleg egészségtelen a kávé?

A kávéról a legtöbben azt gondolják, hogy egészségtelen, pedig valójában ez nem igaz. De miért van jó hatással egy bögre fekete a szervezetünkre? Most megtudhatod!

A fogkövet el lehet távolítani otthoni módszerekkel?

Igaz is, meg nem is a gondolat, mely szerint a fogkövet le lehet távolítani otthoni módszerekkel, ugyanis a megfelelő otthoni szájhigiénia gyakorlása...

Mire jó a fekete fogkrém? Mennyire biztonságos a használata?

Manapság egyre több márka drukkol elő úgynevezett aktív szenes fogkrémmel, ami fekete színű. Nem is olyan véletlen ez, hiszen a wellness egyik...




IRATKOZZ FEL A HÍRLEVELÜNKRE!X
Érdekelnek a misztikus, érdekes hírek, legújabb blogbejegyzéseink?


A 'FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE' gomb megnyomásával hozzájárulást adsz a hírlevelek fogadásához és elfogadod az Adatvédelmi Szabályzatunkat.